MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

Ant Teknik

ANT Teknik Genel Müdürü, Cüneyt Eler:

“Nebim V3 sayesinde somut bilgilere ulaşabiliyor ve gelecek stratejilerimizi belirleyebiliyoruz.”

Nebim V3’ü tercih etmemizdeki en önemli nedenlerden biri olan raporlama tekniklerinin, programı kullanmaya başladıktan sonra umduğumuzdan da kuvvetli olduğunu görmemiz oldu. Haftalık-aylık mali raporlar, tahsilat ve risk raporları, stok raporları, maliyet raporları gibi finansal raporların yanı sıra, yönetim olarak karar süreçlerimizi etkileyen diğer raporlara da kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Müşteri, ürün kategorisi, tedarikçi, bölge, cihaz ve satışçı bazında raporlar alabiliyoruz. Rapor içeriklerini belirlerken esnek davranabiliyor, seçtiğimiz bilgilerle belirli dönemlerde oluşturduğumuz raporları ilgili yöneticilerimizle paylaşıyoruz.

Bu rapor ve analizler karanlıkta el yordamıyla yol bulmaya çalışmak yerine somut ve doğru bilgilere ulaşmamızı sağlayarak, planlama süreçlerimizde ve hatta strateji belirlerken bizlere ciddi fayda sağlıyor.

Tıbbi cihazlar sektöründe hizmet veren bir firma olarak kendinizi tanıtabilir misiniz?

Ant Teknik olarak kuruluş yılımız olan 1999’dan bu yana kalite kontrol ve araştırma laboratuvarlarına yönelik satış, servis ve yedek parça temini; validasyon, aplikasyon ve eğitim hizmetleri sunuyor; anahtar teslim laboratuvar projeleri gerçekleştiriyoruz.

Nebim ile tanışma hikayenizi paylaşabilir misiniz?

2004 yılından beri Nebim ile çalışmaktayız. Öncelikle muhasebe tarafında, DOS tabanlı bir program ile başladık, sonrasında sırasıyla Nebim Winner ve Nebim V3 ile devam ettik. Programların zaman içerisindeki gelişimini yakından takip ettik.

Daha önce Nebim Winner kullanıcısıydınız. Sizi Nebim V3 ERP’ye geçmeye iten sebepler nelerdi?

Zaman içinde şirketimiz büyüdükçe, kurumsallaşma sürecine girdik ve kontrol kabiliyetimizi artıracak yeni araçlar için arayışa başladık. Yaptığımız araştırmalar sonucunda ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda tüm iş süreçlerimizi entegre ederek, yakından takip edebileceğimiz bir ERP programına geçiş yapmaya karar verdik.
Nebim Winner’dan Nebim V3’e geçiş gereği duymamızdaki en önemli nedenlerden biri daha gelişmiş raporlama kabiliyetini yakalayabilmekti. Nebim Winner’ı kullanırken, raporlar için farklı bir enstrümandan, Holojen programından destek almamız gerekiyordu. Nebim V3’de ise Veri Ambarı ile kaynağında yakaladığımız bilgilerle, bu süreci doğrudan yönetmemiz mümkün hale geldi. Nebim V3 sayesinde doğru bilgiye doğru zamanda ulaşabiliyor ve değerlendirmelerimizi daha sağlıklı ve zamanında yapabiliyoruz.

Nebim V3 ERP ile iş süreçlerinizde ne gibi değişiklikler oldu?

Operasyonel verimliliğimizi artırmak üzere, iş süreçlerimizi Nebim V3’e göre yeniden tasarladık. Dört bölge ofisimizden gelen talepleri tek merkezde toparlayarak, iş süreçlerimizi Nebim V3 üzerinden kolayca yönetebilir hale geldik.
Satış süreçleri kapsamında; siparişlere göre rezervasyon yapılması ve envanter yeterlilik durumuna göre tedarik sürecinin kolayca başlatılabilmesi, ürün yönetimi, depo süreç ve envanter yönetimi ve finans-muhasebe modüllerinin aktif olarak kullanımı sayesinde manuel hata oranımız düşerken, birimler arasındaki veri akışı ve dolayısıyla da siparişten faturalandırmaya kadar tüm süreçlerimiz hız kazandı. 20’nin üzerinde uluslararası tedarikçiye sahip bir firma olarak Nebim V3 sayesinde satın alma ve stok siparişlerimizi daha hızlı geçebilir ve iş süreçlerimizi daha kolay takip edebilir duruma geldik. Tüm bu kazanımlar sonucunda hızlanan iş süreçlerimizin yanı sıra, attığımız sağlam adımların müşteri memnuniyetine de katkı sağladığını gözlemledik.
Nebim V3’ü tercih etmemizdeki en önemli nedenlerden biri olan raporlama tekniklerinin, programı kullanmaya başladıktan sonra umduğumuzdan da kuvvetli olduğunu görmemiz oldu. Haftalık-aylık mali raporlar, tahsilat ve risk raporları, stok raporları, maliyet raporları gibi finansal raporların yanı sıra, yönetim olarak karar süreçlerimizi etkileyen diğer raporlara da kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Müşteri, ürün kategorisi, tedarikçi, bölge, cihaz ve satışçı bazında raporlar alabiliyoruz. Rapor içeriklerini belirlerken esnek davranabiliyor, seçtiğimiz bilgilerle belirli dönemlerde oluşturduğumuz raporları ilgili yöneticilerimizle paylaşıyoruz. Bu rapor ve analizler karanlıkta el yordamıyla yol bulmaya çalışmak yerine somut ve doğru bilgilere ulaşmamızı sağlayarak, planlama süreçlerimizde ve hatta strateji belirlerken bizlere ciddi fayda sağlıyor.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email