MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

Barkodlu Koli ve Yükleme Takibi

İhracat yüklemeleriniz için koli takibini barkodlu yaparak birinci ve ikinci kalite yükleme, bunların inspection sonuçlarını ve çeki listelerini oluşturun, ihracatlarınızı hatasız yapın.

Özellikle sipariş bazlı üretim yapan firmalarda ihracat ve iç piyasa sevkiyatlar için kolileri barkodlu olarak hazırlayabilir ve bunların kalite türlerini tanımlayabilirsiniz. Sipariş ve yükleme detayında koli hazırlayabilir, 1.kalite ve 2.kalite yükleme ayrıntılarını takip edebilirsiniz.

Koliler için inspection kontrol sonuçlarını girebilir ve sevk onaylarını verebilirsiniz. Uygulamayı fason atölyelerine de açarak, paket atölyelerinizin sistemden koli etiketlerini hazırlamasını sağlayabilirsiniz. Hazırlanan kolilerin onaylanmasından sonra sevk onaylarını verebilir ve bu kolileri depolar arasında takip edebilirsiniz.

Çeki listelerini oluşturabilir, irsaliye, fatura ve ihracat süreçlerini hatasız bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Çeki listelerini yükleme dağılımlı olarak oluşturabilir ve bunların tek fatura ile ihracat ve iç piyasa sevklerini yapabilirsiniz. Çeki listesi formalarını hazırlayabilir ve bu fişlerden irsaliye ve fatura süreçlerini oluşturabilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email