MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

Berlin Mağazaları: Nebim V3 ile Azerbaycan’da Tüm Mağazalarımızı Verimli Bir Şekilde Yönetiyoruz

Azerbaycan’ın önemli perakendecilerinden BERLİN Mağazaları tüm iş süreçlerini Nebim V3 ERP ile yönetmeye başladı. Berlin Mağazaları Genel Müdürü Hüsrev Gezer, Nebim V3 ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Firmanızı kısaca tanıtır mısınız?

“Şirketimiz beş yıl önce Azerbaycan Bakü’de kuruldu. Çok hızlı bir şekilde mağaza açılışlarına başladık. Şu anda yedi tane mağazamız var. Yakında sekizinci mağazamızı Samed Vurgun’da açacağız. Bir tane mağazamız toptan. Alman ürünleri satıyoruz. Gıda, kişisel bakım ürünleri, temizlik ürünleri gibi tüm ihtiyaçları karşılıyoruz. Özellikle bayan ağırlıklı ürünlerimiz oluyor. Rakibimiz yok. Tekiz ve Azerbaycan’da çok sevilen bir markayız.“

Nebim ile tanışma süreciniz ve Nebim V3’ü tercih etme sebepleriniz nelerdir?

“Nebim V3 sistematik bir program ve tüm verilere daha çabuk ulaşabiliyoruz. Daha analitik bir yapıya sahip. Tüm istediğimiz verilerin anında hızlı bir şekilde elimize ulaşması, kasalarda sorun yaşamamamız, stok takibini çok hızlı yapıyor olmamız bizim Nebim ile çalışmamızı sağladı.

Nebim V3’ü daha önce kullanan firmaların geri bildirimleri, benim Türkiye’de Nebim V3 kullanma deneyim ve tecrübelerim, tüm verilere hızlı bir şekilde ulaşabilme yeteneğini ve bize sorun çıkarmaması ve Nebim’in bizi her anlamda desteklemesinden dolayı Nebim’i tercih ettik.”

Nebim V3 ile hangi iş süreçlerinizde daha verimli bir işleyiş sağladınız?

“Kasadaki ürünlerin hızlı bir şekilde sisteme akmasında, kasa sayımlarında ve muhasebe işlemlerinde çok iyi verim sağladık. Stok takibi ve yönetiminde, tarihi geçip atılan ürünlerimizin takibinde ve sisteme kaydında, geriye dönük verilere ulaşmamızda, ciro takibinde, stok yönetiminde hızlı verilere ulaşmamızı sağladı. Her şeyden önemlisi doğru ürünü doğru zamanda doğru yerde doğru fiyatla bulundurma stratejimizi geliştirmemizi sağladı. Çünkü mağazacılıkta bir ürünü doğru zamanda doğru adette doğru fiyatta getiremediğiniz sürece başarılı olamazsın. Bu dört kriteri çok iyi yönetmemizi sağlıyor. Tabi Nebim V3 ile analizlerimizi yaparken geçmiş verilere, satışlara, fiyatlara ve geçmiş kampanyalara ulaşabiliyor olmamız da mağazacılık sürecinin olmazsa olmazları.”

Nebim ile olan iş birliğiniz ile ilgili gelecek planlarınızdan bahseder misiniz? Hayata geçireceğiniz yeni projeler var mı?

“Bizim müşterilerimiz için bir Berlin Kart ile müşteri sadakati programı oluşturma projemiz var. Bu kart projesini etkinleştirdiğimizde daha çok müşteriye daha çok veriye ulaşmış olacağız. Yeni mağaza açılışlarımızda kampanyalarımızdan, şirketimiz ile ilgili yeni ürün girişlerimizden birçok bilgiyi hızlı bir şekilde müşteriye iletme şansı yakalayacağız. Kısa vadede bu planı devreye sokmak istiyoruz. Sadakat kartı Türkiye’de çok kullanılıyor, burada yok fakat kartlarımızı bastırdık ve sisteme kısa bir süre içinde entegre edeceğiz. Entegrasyon olduğu zaman bizim için daha faydalı olacak.”

Nebim V3 ERP’yi keşfetmek için tıklayın>>

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email