MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

Evren Saat

Evren Saat Genel Müdürü Evren Meriç:

Nebim V3 ERP’nin gelişmiş raporlama araçları sayesinde istediğimiz detayda ürün analizi gerçekleştirerek anlık stok takibimizi doğru bir şekilde yapabiliyoruz.

Nebim V3 sayesinde tüm operasyonel süreçlerimizi entegre bir yapı üzerinden takip edebiliyor, doğru ürünü, doğru zamanda ve eksiksiz olarak teslim edebiliyoruz. Nebim V3 ile birlikte, elde etmiş olduğumuz verimli ürün yönetimi süreci ve bu süreç sonucunda kavuşmuş olduğumuz gelişmiş raporlama özellikleri sayesinde Evren Saat olarak verimimiz fark edilir derecede arttırdı. 

Evren Saat’in 1974 yılında İstanbul Eminönü’nde başlayan hikayesini bizimle paylaşabilir misiniz?

1974 senesi saat sektörüne adım attığımız sene olarak Evren Saat’in tarihçesinde yazmaktadır. İstanbul Eminönü’nde tezgahtarlıktan başlayan hikayemiz şuan ki Evren Saat’in perakende sektöründeki başarısına kadar uzanıyor. Evren saat olarak hem toptan saat satışı kanalındaki başarımız, hem de perakende sektöründeki başarımızın temelini o yıllara borçluyuz.

Nebim ile yollarınız nasıl kesişti?

Nebim ile tanışmamız aslında, daha önce başka bir kaç firmayla kötü sonuçlanan deneyimlerimiz nedeni ile oldu. Planlanan ve istenilen zamanda ihtiyacımız olan işler yapılamadığı için bizde farklı bir program ve firma arayışına girdik. ERP seçimi her şirket için önemli ve zor bir süreçtir. Çünkü, ERP yalnızca programdan ibaret değil bir ekip işidir. Biz de bu arayış içerisinde Nebim ve Gold Çözüm Ortağı Turkuaz Yazılım ile bir işbirliğine başladık.  Hem Nebim Gold Çözüm Ortağı Turkuaz Yazılım’ın çözüm odaklı yaklaşımları ve yakın destekleri, hem de Nebim V3 ERP’nin kolay kullanılabilir ve gelişime açık yapısı sayesinde pek çok iş sürecimizi daha verimli ve eskiye oranla çok daha hızlı takip etmeye başladık.

Nebim V3’ün en verimli kullandığınız uygulamasının iş süreçlerinize olan katkısını bir örnek ile anlatabilir misiniz?

Nebim V3 sayesinde tüm operasyonel süreçlerimizi entegre bir yapı üzerinden takip edebiliyor, doğru ürünü, doğru zamanda ve eksiksiz olarak teslim edebiliyoruz. Nebim V3 ile birlikte, elde etmiş olduğumuz verimli ürün yönetimi süreci ve bu süreç sonucunda kavuşmuş olduğumuz gelişmiş raporlama özellikleri sayesinde Evren Saat olarak verimimiz fark edilir derecede arttırdı.  Özellikle; satış bölümünde bizim için, satışların nasıl olduğu bilgisinin yanı sıra ürünlerin ne kadar sürede tüketildiği bilgisi de bizim için doğru stok yönetimi açısından çok önemliydi. Bu noktada Nebim V3 ERP üzerinden istediğimiz detayda, kolayca ve hızla alabildiğimiz raporlar sayesinde iş süreçlerimizi planlayabiliyor ve sağlıklı bilgiler ile stratejilerimizi belirleyebiliyoruz. Özetleyecek olursak; Nebim V3 ile aylık bazda aldığımız detaylı satış raporlarımız sayesinde doğru stok takibi yapabiliyor ve daha başarılı satış planları oluşturabiliyoruz.

e-Dönüşüm kapsamında e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv’e geçişte Nebim’den beklentileriniz nelerdi? Gelinen son durumda bu süreçleri değerlendirir misiniz?

e-Dönüşüm geçişleri yalnızca bizim için değil sektördeki pek çok firma için sancılı dönemler oluyor. Sistemin yeni olması nedeni ile sürekli güncelleştirmeler ile iyileştiriliyor. Ancak bu süreçte Nebim Gold Çözüm Ortağı Turkuaz Yazılım’ın ekibinden aldığımız doğru yönlendirmeler ve yakın destek sayesinde geçişlerimizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Gelecek planlarınız nelerdir?

Firma olarak planımız; Bugüne kadar süregelen başarılı iş hayatımızın gelecekte de devam etmesi, müşterilerimize karşı sağlamış olduğumuz güveni devam ettirmek ve bunun yanında vermiş olduğumuz kaliteli hizmet anlayışımızın daha da ilerleyerek devam etmesidir.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email