MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

Fashion Retail: Nebim V3 Mobil Arka Ofis Uygulamaları ile Depo ve Etiket İşlemlerimizi Daha Kısa Sürede Doğru Bir Şekilde Gerçekleştirebiliyoruz

Türkiye’nin önde gelen hazır giyim firmalarından biri olan DeFacto’da Franchise Ülke Müdürü olarak görev yapan ve Kırgızistan DeFacto Franchise’ı olan Fashion Retail’de görevli olan İskender Şentürk, Kırgızistan’da hayata geçirdikleri Nebim V3 Mobil Arka Ofis Uygulamaları projesiyle ilgili görüşlerini paylaştı.


Firmanızı kısaca tanıtır mısınız?

“Fashion Retail LLC beş yıldır Defacto Kırgızistan franchise partnerliği olarak iş ortaklığı olan, ülkede şu an DeFacto mağazaları ile aynı konsepte iki mağazası bulunan bir şirket. Şu anda mağaza sayımız az olmasına rağmen yeni açılacak alışveriş merkezi projeleriyle birlikte ülkede büyümeyi hedefliyoruz.”

Nebim V3 Mağaza İçin Mobil Arka Ofis uygulamaları ile süreci nasıl yönetiyorsunuz, işleyişi anlatabilir misiniz?

“Nebim V3 Mobil Arka Ofis uygulamaları en çok kullandığımız el terminali uygulamalarıdır. Ürün etiket dökümü, ürün fiyatını kontrol etme ve mal kabul olarak kullanabiliyoruz. Bu bizim zamandan çok fazla tasarruf etmemizi sağlıyor. Bizim gibi mağazalarda, 10-15 bin gibi değişik şekilde indirim gelebiliyor. Yeni ürün geldiğinde ürün kabulünü hem cihazla daha dar alanda yapabiliyor hem de yine aynı cihazla daha hızlı bir şekilde etiket basabiliyoruz.” 


Uygulamanın sağladığı en önemli faydalar nelerdir?

“En önemlisi personel maliyetine çok büyük bir etkisi var. Daha önce bu işlemleri yapmak için daha uzun zamanlar harcıyorduk. Kullanıcı hatasına açıktı.  Çünkü ürünleri tek tek bilgisayarın olduğu yere götürüp, kontrol ediyorduk.  Tüm mağazayı bu şekilde taşımak çok zordu. Şimdi ürünün bulunduğu yerde bir kişi hem yazıcısıyla hem mobil cihazla birlikte ürün etiketi yapabiliyor ve bu bize hem zaman hem personel maliyetinden tasarruf sağlıyor. Süreci daha hızlı yöneterek, indirimli fiyatları daha hızlı müşteriye sunabiliyor ve müşterinin memnuniyetini de arttırıyoruz. Onun dışında ürün kabul kısmı var. Orada da aynı şekilde depoya gelen ürünler koli bazlı geliyor. Biz ihracat usulü de çalıştığımız için bazen nerdeyse deponun tamamı dolu oluyor ve adım atacak yer kalmıyor. Dolayısıyla bilgisayar ile mal kabul işlemini yapamıyoruz. Ama mobil cihazla bulunduğumuz yerde ürünü açıp çok daha hızlı çalışabiliyoruz. Dolayısıyla bu uygulama ile dar alanda bir işlemlerimizi mobil olarak rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz.”  

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email