MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

Fimka

Rezzak Köseliören

Fimka | Yönetim Kurulu Başkanı

FIMKA’nın Yönetim Kurulu Başkanı Rezzak Köseliören: Nebim V3 ile Tüm İş Süreçlerimizde Verimliliğimizi Artırıyoruz

1984 yılından beri toptan kadın giyim alanında faaliyet gösteren önemli bir marka olan Fimka, üçü kendi markası olmak üzere toplamda 60 markanın satışını merkez, iki şube ve e-Ticaret ağı ile başta Avrupa, Rusya, Ukrayna ve Romanya olmak üzere 101 ülkede gerçekleştirerek sayısız müşteriye hizmet vermektedir. Her gün 400 adete varan yeni modelin satışa sunulduğu yaratıcı ve yenilikçi moda tasarımlarını dünya standartlarında üreten ve satışını gerçekleştiren Fimka, tüm iş süreçlerini Nebim V3 ERP ile yönetiyor. Fimka Yönetim Kurulu Başkanı Rezzak Köseliören Nebim V3 ERP ile kat ettikleri yolu ve görüşlerini şöyle aktardı:

Nebim V3 ile Uzun Bir Süre Önce Tanıştık.

Nebim V3’ile uzun bir süre önce tanıştığından bahseden Fimka Yönetim Kurulu Başkanı Rezzak Köseliören, ‘’Sektörümüzün hızlı gelişmesi ve ihtiyaçlar doğrultusunda beklentilerimizi karşılayacak yeni bir yazılıma geçmemiz kaçınılmazdı. Bizde firma olarak yaptığımız araştırmalar sonucunda Nebim V3’ü tercih ettik. ‘’ diye konuştu.

Nebim V3 ile Firmamıza Özel Çözümler Üreterek Verimliliğimizi Artırıyoruz

Şirketin konumu ve çok yönlü hizmet anlayışı doğrultusunda kendine özel birçok uygulamaya ihtiyaç duyduğunu belirten Rezzak Köseliören, ‘’Firmamıza özel yazılımlar geliştirerek son teknolojiyle çalışma hızına kavuştuk. Örnek vermek gerekirse; eskiden raporlarımızı manuel olarak alırken bugün ihtiyaç duyduğumuz raporlar günlük, haftalık ve aylık olarak kimseye ihtiyaç duymadan e-posta ile otomatik olarak ilgili kişiler gönderilebilmekte.’’ dedi.

Nebim V3 ile Tedarik ve Satış Korelasyonu Sağlamayı Hedefliyoruz.

Rezzak Köseliören konuşmasını şu sözlerle sonlandırdı, ‘’ Nebim V3 ile stok kartlarını fotoğraflarıyla birlikte otomatik olarak Nebim V3’e aktarılmasından dolayı zaman tasarrufu sağlamış olduk. Yine kasa işlemlerinde, vardiya değişimlerinde anlık kontroller sağladık ve bunun gibi birçok kolaylığı elde etmiş olduk. Nebim V3 ile tedarikçilerimizi bu zincirin halkası yapmayı ve bu sayede tedarik ve satış korelasyonu sağlamayı hedefliyoruz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email