MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

Gözalan Group


Murat Yavaş

Gözalan Yönetim Danışmanlık A.Ş | Mali İşler Direktörü

Temelleri 1969 yılında Almanya’da atılan ve 50’den fazla mağazası ve 500’e yakın personele sahip olan Gözalan Group, birçok farklı sektörde hizmet kalitesi ile ön plana çıkıyor.1987 yılında Türkiye’ye giriş yapmış olan Gözalan Group, sektördeki deneyimi ve dinamik yapısı ile iş ortaklarının beğenisini kazanıyor. Bünyesinde birçok farklı dünya markasını barındıran grup, tüketicinin çok daha iyi bildiği Columbia, Mountain Hard Wear, Sorel, Prana, Mustang, Camicissima markalarını tüketici ile buluşturuyor. 

“Nebim ile olan ilişkimiz 2010 yılına dayanmakta”

2010 yılında Nebim Winner ile başlayan ilişkilerinin Nebim V3 geçişiyle devam ettiğini ve Nebim V3 geçişinin iş süreçlerinde olumlu değişim ve birçok yeniliklere yol açtığını belirten Gözalan Yönetim Danışmanlık Mali İşler Direktörü Murat Yavaş, “Hem sektörel gelişmeler hem de mevzuatsal yeniliklerle birlikte başarıdaki en önemli değişkenleri olan hızlı karar alma ve hızlı reaksiyon verme gibi konular daha dinamik hale geldik. Daha sipariş, sevk ve rezervasyondan başlayan satış, tahsilat, depo yönetimi, muhasebe, finans, bankalar, raporlama ve sonunda bütçeye kadar giden tüm iş süreçlerimizi aynı platformda yönetebiliyoruz. Ayrıca Gözalan Group olarak birden fazla markayı birden fazla şirkette yönettiğimiz için özellikle Nebim V3’ün iş ortağı yapısının bu çoklu sistemi desteklemesi üzerine kullanmış olduğumuz Nebim Winner yazılımından Nebim V3’e geçtik” dedi.

“2015 yılı Ağustos ayında Nebim V3 geçiş sürecine start verdik.”

Bu geçiş sürecinde tüm departmanlarıyla birlikte 104 gün gibi kısa bir süre içerisinde tüm entegrasyon işlemlerini tamamladığını dile getiren Gözalan Yönetim Danışmanlık Mali İşler Direktörü Murat Yavaş, “Nebim’in iş ortağı Verimsoft’un da bilgi birikimi ve deneyimiyle birlikte 104 günde bu projeyi tamamlayıp 2016 başında Nebim V3’ü canlıya geçirebildik. Özellikle uçtan uca raporlama anlamında en tepeden en alt detaya kadar inebildiğimiz veri ambarı ve raporlama özelliği ile anlık satışlarımızı, satışlarımızın maliyetlerini, kârlılığı, perakendeye özgü tüm KPI’larla anlık olarak raporlayabilmek ve sonuçlara göre anlık reaksiyon verebilme, hızlı karar alma ve karar alıcılara doğru, hızlı ve zamanında rapor verme imkânı sundu. Özellikle Nebim V3 Veri Ambarı’nın şirketin tüm departmanları kolaylıkla, sürükle bırak mantığıyla çalışması sebebiyle çok rahat bir şekilde kullanabiliyor. Nebim V3 Veri Ambarı gerek ürün yönetimi gerek biz mali işler, muhasebe ve finans departmanının gerekse kampanya yönetiminden tutun da tüm diğer verimlilikler ve analizlerde hepimizin elinin altında, her dakika kullandığı bir özellik.” dedi.

“Nebim V3 diğer tüm third parti yazılımlarla çok kolay entegre olabiliyor.”

Mevzuatsal değişiklikler sonrası hayatımıza giren e-devlet süreçleri, e-fatura, e-arşiv gibi yeni düzenlemelerle birlikte donanımsal olarak da yeni nesil ödeme kaydedici cihazlarla olan entegrasyondan bahseden Gözalan Yönetim Danışmanlık Mali İşler Direktörü Murat Yavaş, “Nebim V3, Zubizu gibi indirim platformlarıyla olan entegrasyon kolaylıkları, bunun dışında yabancı satışlarında çok önemli pay sahibi olan Global Blue Tax Free satışlarla olan entegrasyon kolaylıkları ve yine e-ticaret platformu yönetim sistemimizle olan entegrasyon kolaylıklarıyla birlikte tüm süreçlerimizi çok kolay ve uçtan uca bir şekilde yönetebildiğimiz bir platform.” dedi.

“Şu anda Omnichannel projemiz bulunmakta.”

Nebim V3 ile birçok yeni proje geliştirmeye devam ettiklerini, şu anda sınırlı sayıda mağazayla Omnichannel işlemlerine başladığını dile getiren Gözalan Yönetim Danışmanlık Mali İşler Direktörü Murat Yavaş, “planımız yıl sonuna kadar bütün mağazalarımızda Omnichannel’ı canlıya almak. Yine üzerinde çalıştığımız ve şu anda son aşamaya getirdiğimiz bir self servis İK çalışmamız bulunuyor. Self servis İK çalışmamızda her personel kendi özgü dosyasına, ister internet ortamından ister mobil platform üzerinden ulaşabiliyor olacak. Kalan izin günlerini, mevcut bordrosunu görebilecek ve yine izin taleplerinde bulunabilecek. Böyle bir proje üzerinde de çalışıyoruz. Bunun dışında çok yakın gelecekte, hep birlikte gündeme almayı planladığımız bir bütçe yönetimi modülümüz de bulunuyor.” dedi.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email