MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

İGS

İGS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Erdoğan:

Nebim Sayesinde Hızlı ve Güvenilir Raporlar Elde Ediyoruz.

1968 yılında temelleri atılan, kısa sürede Türkiye giyim sanayiciliğinin ve perakendeciliğinin en önemli erkek giyim markalarından biri konumuna erişen İGS’nin Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Erdoğan, Kurumsal Kaynak Çözümleri için Nebim’i tercih etme nedenlerini, Türkiye’deki perakende sektörünü, 44 yılın ardından A1 şirketine devredilen İGS markasının konumlandırılmasını,  ve Nebim ile sağladıkları avantajları bizlerle paylaştı.

80’li Yılların En Büyük Konfeksiyon Fabrikası

İGS, 1980’li yılların ortalarında Avrupa’nın en büyük konfeksiyon fabrikası haline geldi. Bu dönemde dünyanın pek çok ünlü markasının üretimini İGS gerçekleştiriyordu. 2000’li yıllarda birinci nesil hissedarların vefatlarından sonra, Türkiye giyim sanayiciliğinin ve perakendeciliğinin en önemli kuruluşlarından olan İstanbul Giyim Sanayi (İGS), kuruluşunun üzerinden geçen 44 yılın ardından çok önemli bir karara imza atarak markasını A1 şirketine devretti.

44 Yılın Ardından A1 Şirketine Devredilen İGS 

Mobilya, giyim ve çorap-çamaşır sektöründe perakendeci olarak faaliyet gösteren, grup ortakları ile birlikte 500 milyon TL’yi aşan perakende ciroları ile Türkiye’nin ilk 20 perakendecisi içerisinde yer alan A1 firması, İGS’yi değiştirmeden Türkiye’nin kalitesi ile bilinen en önemli erkek giyim markası olarak konumlandırmaya devam ediyor. İGS, kendi çizgisinin elverdiği ölçüde yeni endlere açık, ürün ve dikiş kalitesine önem veren, müşterisi seçkin ve satış sonrası ürününün arkasında olan bir firmadır.

Nebim ile Hızlı ve Güvenilir Raporlar

İGS, Nebim çözümlerinden önce kullandıkları farklı yazılımlar ile, ihtiyaç duydukları raporları uzun saatler çalışarak ortaya çıkarabiliyordu. İGS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Erdoğan durumu şu şekilde değerlendirdi: “Nebim ile birlikte hayal bile edemediğimiz raporları birkaç saniye içinde istediğimiz detaylarda alabiliyoruz. Raporlama sistemindeki güvenilirlik ise bizi ayrıca etkileyen ve Nebim çözümlerini seçmemizde büyük etken olan bir özellikti.” 

Nebim Eğitim ve Destek Hizmetleri Sayesinde Hızlı Bir Yapılanma Süreci

İGS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Erdoğan, geçiş dönemindeki eğitim ve destek hizmetleri ile ilgili düşüncelerini değerlendirdi: “Nebim’e ilk geçişte oldukça meşakkatli ve yoğun bir süreci Nebim Çözüm Ortağı  Mayatek Bilişim ile beraberce atlattık. Ekip olarak yoğun bir eğitim sürecinin ardından eğitim bilgilerimizi pratikte hayata geçirirken de gerek Nebim Platinum Çözüm Ortağı NBM, gerekse Mayatek hep yanımızda oldu. Nebim çözümleri sayesinde merkezde hızlı bir yapılanmayı sağlarken, mağazalarımızda da aynı yapılanmayı kısa sürede tamamlamış olmamız, elbette Nebim uzman kadrosundan aldığımız eğitim ve destek sürecinin eseri.” 

Sektör Liderleri Nebim Çözümlerini Tercih Ediyor

Erdoğan, yazılım seçimi ile ilgili önerilerini paylaştı: “Hazır giyim sektöründe pek çok sektör lideri firma Nebim çözümlerini tercih ediyor. İGS ölçeğindeki işletmeler için ise iki seçenek ortaya çıkıyor. Birincisi; kendi yazılımlarını kendileri oluşturarak yola devam etmeleri; ki bu daha pahalı, daha zahmetli bir yapı. İkinci seçenek de sektör liderlerinin tercih ettiği lider yazılım firması ile işbirliği yaparak vizyonu çok daha geniş ve verimli bir yapı ile yoluna devam etmeleri. Biz de ikinci seçeneği uygularak Nebim ile işbirliği yaptık ve tüm süreçlerimizde verimli bir yapıya kavuştuk.”

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email