MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

Inter Mutfak

Inter Mutfak Genel Müdürü Lütfü Küçük :

Nebim ile %100 Kontrol Sağlıyoruz.

Sektörünün öncü firmalarından Inter Mutfak Genel Müdürü Lütfü Küçük, kuruldukları 1993 yılından beri Nebim ile işbirliği içerisinde olduğunu belirtti. Küçük, bugün gelinen noktada tüm stoklarını, satışlarını ve müşteri bilgilerini Nebim sayesinde en doğru ve hızlı bir şekilde yönetebildiklerine de değindi. Nebim kullanmaya başlarken belirledikleri “Satış ve stok kontrolleri sürecinde kolaylık sağlamak ve sistemin kontrolünü en doğru şekilde gerçekleştirmek” hedefinden de bahseden Küçük, şu anda sistemde %100 kontrol sağladıklarını ve süreçleri en doğru şekilde yönettiklerini söyledi.

Sektörün öncü firmalarından Tantitoni Genel Müdürü Lütfü Küçük, İnter Mutfak’ı kurdukları 1993 yılından beri Nebim ile işbirliği içerisinde olduğunu, Tantitoni markasının yaralatıldığından beri ise Nebim ile iletişiminin daha çok arttığını belirtti.  Küçük,  bugün gelinen noktada tüm stoklarını, satışlarını ve müşteri bilgilerini Nebim sayesinde en doğru ve en hızlı şekilde yönetebildiklerine de değindi. Nebim kullanmaya başlarken belirledikleri ‘’Satış ve stok kontrolleri sürecinde kolaylık sağlamak ve sistemin kontrolünü en doğru şekilde gerçekleştirmek ‘’ hedefinden de bahseden Küçük, şuanda sistemde %100 kontrol sağladıklarını ve süreçlerin en doğru şekilde yönettiklerini söyledi.

Tantitoni tarihçesini anlatır mısınız?
1993 yılında kurulmuş olan İnter Mutfak Eşyaları Tic. A. Ş mutfak ve sofra ürünlerinde uzmanlaşmış bir firmadır. Kendisini her geçen gün yenilemesi, genç kadrosu ve en önemlisi mutfak aşkı sayesinde bugün pazarın lider firmalarından biridir. İşletmenin ana faaliyet konusu; dünyanın dört bir yanındaki lider üretici firmalardan gerçekleştirdiği ithalatı, tüm Türkiye genelindeki zincir& departman mağazalara, hiper & süper marketlere ve bunun yanında mutfak eşyaları konusunda uzmanlaşmış mağazalara tedarik etmektir.

İnter Mutfak, yılların getirmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimini perakendecilikte de kullanmaya karar verip, 2006 yılında Tantitoni markasını yaratmıştır. Tantitoni markasının hedefi nihai tüketiciye çok renkli, pratik, ergonomik, modern, şık, kullanışlı ve farklı bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Nebim ile vardığınız çözümü kısaca anlatabilir misiniz? Tantitoni’ye sağladığı faydalardan bahseder misiniz?

Nebim’in Finans ve Muhasebe, Stok ve Sipariş Yönetimi, Mağazacılık, Depo yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi ve İş Zekası Kurumsal Performans Yönetimi yazılımlarını kullanmaktayız. Özellikle perakende sektöründe en iyi çözüm ortağının Nebim olduğuna inanıyoruz. Kurulduğumuz 1993 yılından beri Nebim ile işbirliği içerisindeyiz. Geldiğimiz noktada, tüm stoklarımızı, satışlarımızı ve müşteri bilgilerimizi Nebim sayesinde doğru ve hızlı bir şekilde yönetebiliyoruz.
2006 yılında Tantitoni markası ile beraber organize perakendeciliğe girdiğimizde en büyük yardımcımız ve çözüm ortağımız Nebim olmuştur. Bu süreçte toptan ve perakende satışlarımız birbiriyle entegre olmuştur, tüm Tantitoni mağazalarının stok kontrolleri ve satışları tek bir merkezden rahatça kontrol edilebilir hale gelmiştir.

Bunlara ek olarak Nebim’in geliştirdiği iş zekâsı uygulamaları ile detaylı raporlar alabiliyor ve sağlıklı durum analizleri yapabiliyoruz. Program sayesinde ürünlerimiz ve mağazalarımız için belirlediğimiz hedefler ile gerçekleşen değerleri karşılaştırarak performans ölçümü yapabiliyoruz, bu doğrultuda daha sağlıklı kararlar veriyoruz.

Nebim çözümlerini Tantitoni’ye uygulamaya başlarken belirlediğiniz hedefler nelerdi?

Öncelikle satış ve stok kontrolleri sürecinde kolaylık sağlamak ve sistemimizin kontrolünü en doğru şekilde gerçekleştirmek hedeflerimizdendi. Sistemde %100 kontrol sağlamak, süreçleri en doğru ve verimli şekilde yönetmek bugün Nebim çözümleri ile beraber ulaştığımız ve daha ileriye taşımak istediğimiz hedeflerimizdendir. Bugüne baktığımızda Nebim ile günden güne verimliliğimizi artırdığımızı görüyoruz.

Tantitoni olarak önümüzdeki dönemlerde büyüme planlarınız hakkında bilgi verebilir misiniz?

Şuan itibari ile 27 satış noktası, toptan ve e-ticaret kanalları ile müşterilerine ulaşan Tantitoni ile 3 yıl içerisinde mağaza sayısını 100’e çıkarmayı hedeflemekteyiz. Bu konuda en önemli çözüm ortaklarımızdan birinin Nebim olacağına inanıyoruz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email