MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

MAD Pafüm: Nebim V3 ERP Tüm Fonksiyonlarıyla Bize Geleceği Yansıtıyor

2000 yılından buyana parfüm sektöründe önemli faaliyetler gösteren MAD Parfüm, tüm iş süreçlerini Nebim V3 ERP ile yönetiyor. MAD Parfüm İş Analisti ve Ürün Yöneticisi Burak Ünal, Nebim V3 ERP hakkındaki görüşlerini paylaştı.


Firmanızı bizlere kısaca tanıtır mısınız?

“MAD Parfüm 2000 yılından günümüze parfüm sektöründe faaliyet göstermektedir. 2009 yılında Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Doğru beyin başlattığı yeniden yapılanma süreci ile insanların stillerini tamamlayan bir oluşum olarak Türkiye’nin parfüm markası olma yolundadır. 2000 yılında Ankara Kızılay’da başlayan yolculuğumuz günümüzde 134 mağazaya ulaşmıştır. Her geçen gün bünyemize yeni mağazalar dahil ederek yakın gelecekte yurt içinde ve yurt dışında en çok tercih edilen marka olma yolunda ilerlemekteyiz.”   


Nebim V3 ile süreci nasıl yönetiyorsunuz, işleyişi anlatabilir misiniz?

“Markamız bünyesinde bulunan çok sayıda mağaza ve bayiliklerle birlikte, üretimin de kendi bünyesinde olması birçok sorumluluğu da beraberinde getirmiştir. Bu süreçte birçok yazılım firması ile çalışılmış olup, verisel uyuşmazlıklar ve hatalar bizi Nebim V3 ile çalışmaya sevk etmiştir. İlk geçiş aşamamız kampanya yönetimi ile olmuştur. Bu sayede markamızın düzenlemiş olduğu kampanyaları tanımlama, uygulama ve raporlama süreçleri daha verimli sonuçlar getirmiştir. Bu sayede mağazalarımızın kontrolü daha kolay hale gelmiştir.” 


Projeyi fiili kullanıma alırken yaşadığınız deneyimlere göre önerilerinizi bizimle paylaşabilir misiniz?

“Nebim V3, bugüne kadar kullanmış olduğum diğer programlar arasında en gelişmiş, kapsamlı, uyarlanabilir ve entegre olmasından dolayı büyümeye ve değişime açık olmasıyla öne çıkıyor. Bu da şirketimizde çok daha verimli kullanmamıza neden olmaktadır.” 


Uygulamanın firmanıza sağladığı en önemli faydalar nelerdir.

“Burası benim için çok değerli. İşin gerçeğini söylemek gerekirse, bu program sayesinde mağazalarımızın nakit kasa kontrolü ve raporlaması da daha kolay hale gelmiştir. Ürün yönetimi anlamında satan – satmayan analizleri, kampanya süreçleri ve raporlaması, verimlilik analizi, performans ölçümü daha kolay hale gelmiştir. Stok kontrol yönetimi de bu program sayesinde daha netlik kazanmıştır. Ayrıca CRM modülü sayesinde daha çok müşteri kazanmış bulunmaktayız. Özetleyecek olursam, yaklaşık 10 yıldır Nebim V3 kullanmaktayım. Birçok markalarda çalıştım. Gerek muhasebe, ürün yönetimi, perakende, üretim, sevkiyat gibi bakıldığında tüm modüllerde çok verimli ve çok kullanışlı bir şekilde faydalar sağlıyoruz. Hem raporlama anlamında hem de analiz etmek daha çok eksiklerimizi görmek ve geliştirmek anlamında Nebim’in tüm modülleri bizlere geleceği yansıtmaktadır.” 

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email