MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

fastPay Mobil Ödeme Entegrasyonu

Mağazalarda, ödemelerini kendi akıllı telefonları üzerinde çalışan fastPay uygulaması üzerinden yapmayı tercih eden müşterilere temassız ödeme kolaylığı yaşatabilirsiniz.


fastPay Mobil Ödeme Entegrasyonu

Mağazalarda, ödemelerini kendi akıllı telefonları üzerinde çalışan fastPay uygulaması üzerinden yapmayı tercih eden müşterilere temassız ödeme kolaylığı yaşatabilirsiniz. Nebim V3 POS, fastPay uygulaması entegrasyonu ile Nebim V3 POS’ ta yapılan alışverişlerde mobil ödeme aracı olarak fastPay ile de ödeme alabilirsiniz.

Kasiyerlerin ödeme esnasında Nebim V3 POS üzerinde “Mobil Ödeme” seçeneğini ve ödeme aracı olarak da fastPay’i seçerek, müşterinin telefonunda yüklü fastPay uygulamasındaki kare kodu veya referans kodu ile satışı eşleştirebilmesini ve ödemeyi fastPay üzerinden alabilmesini sağlayabilirsiniz. Ödemesi fastPay ile alınmış olan bir alışverişin iadesini de yine Nebim V3 POS’te “FastPay Kredi Kartı İade İşlemleri” ile gerçekleştirebilirsiniz. İade işlemi kasada sonlandırıldıktan sonra müşterinin kredi kartına iade işlemi, muhasebe onayı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email