MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

Nebim V3 e-İrsaliye ile Bütün Süreç Elektronik Olarak Takip Edilebilir Duruma Geldi

700’ü aşkın koleksiyonuyla müşterilerine sonsuz seçenek sunan, perakende sektörünün önde gelen hazır giyim markalarından Faik Sönmez, tüm iş süreçlerini Nebim V3 ile yürütüyor. Faik Sönmez’in İş Geliştirme ve Bilgi Sistemleri Direktörü Berkan Çiçek, Nebim V3 e-İrsaliye Entegrasyonu ile ilgili deneyimlerinden bahsetti.

Nebim ile birçok yeni proje gerçekleştirdiklerinden bahseden Çiçek, “Bu projelerden biri; e-İrsaliye projesi. Bu proje ile ilgili öteden beri Nebim ile iletişim içerisindeydik. Zorunlu geçiş tarihi olan 1 Temmuz 2020’den önce e-İrsaliye’ye geçiş yaparak kendi tarafımızda bu prosesleri devreye almak istedik ve projeye başladık. e-İrsaliye süreçlerinin dokunduğu tüm departmanlarımızla toplantılar gerçekleştirdik. Her departmandan bir anahtar kullanıcı seçtik ve bu departmanlara Nebim ile birlikte eğitimler verdik.18 Şubat 2020 tarihinde de canlı kullanıma geçtik.” diye konuştu.

Sürecin detaylarından da bahseden Berkan Çiçek, “Nebim V3 e-İrsaliye ile özellikle mağazalarımız başta olmak üzere bütün süreç elektronik olarak takip edilebilir duruma geldi. Bizim kestiğimiz irsaliyeler aynı zamanda e-Finans aracılığıyla Gelir İdaresi Başkanlığı’na gidip daha sonra karşı mağazanın veya e-İrsaliye sürecinin diğer ucundaki kişinin ekranına düşebiliyor. Projeyi çok kısa sürede, beklediğimiz tarihten daha önce canlı kullanıma aldık. Bu süreçte Nebim Proje Ekibi’nin, E-Finans Proje Ekibi’nin katkıları oldukça önemliydi. Hem onlara hem de kendi ekibime katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email