MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

Nebim V3 Online Taksit Tahsilat ile Müşterilerimiz Taksitlerini Cep Telefonlarından Kolayca Ödeyebiliyor

Faaliyetine, 1984 yılında şahıs firması olarak başlayan ve değişen vizyonu ile 1987 yılında perakende mağazacılığına ilk adımı atan İstanbul Alışveriş Merkezi, bugün müşterilerine en çok güven duyulan uluslararası ve yerli markaların cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, ısıtma-soğutma sistemleri, spor aletleri, çelik, zücaciye, porselen, ev tekstili, halı, mobilya, kozmetik vb. ana gruplarından oluşan 80.000 çeşit ürününü sunuyor.

İstanbul Alışveriş Merkezi Genel Müdür Yardımcısı Murat Dere, İstanbul AVM’nin Nebim ile olan iş birliklerinden ve pandemi döneminde taksit ödemek için mağazaya gitmeyi tercih etmeyen müşteriler için hayata geçirilen Nebim V3 Online Taksit Tahsilat projesiyle ilgili sorularımızı yanıtladı.

Nebim V3 Online Taksit Tahsilat uygulamasını ilk kullanan müşterilerimizdensiniz. Bu uygulamanın uyarlama sürecinden ve size sağladığı faydalardan biraz bahsedebilir misiniz?

“Nebim V3 Online Taksit Tahsilat uygulaması pandemi sürecinde evden çıkmak istemeyen müşterilerimizin taksit ödemelerini yapabilmeleri için çok büyük kolaylık sağladı. Bu dönemde müşterilerimiz mağazalarımıza gelmediği için ödemelerde gecikme oldu. Bu uygulamayla müşterilerimiz, web sitemizdeki ödeme linki ya da cep telefonlarına gönderdiğimiz ödeme linki ile taksit ödemelerini anında yapabiliyorlar ve hatta kredi kartıyla ödeyebildikleri için 3-4 taksiti peşin ödeyerek borcunu kapatan müşterilerimiz oluyor. Müşteri borcunu görebiliyor, ödeyeceği tutarı görebiliyor, hatta müşteri ödeyeceği tutarı kendi girerek ödeme yapabiliyor. Bu ödemeler otomatik olarak Nebim V3′ de ki müşterinin hesabından da düşüyor. Bu pandemi döneminde bizim hayatımızı çok kolaylaştırdı. Bu daha önceden de olabilirdi, olmalıymış da ama bu süreçte daha çok işe yaradığını söyleyebilirim.”

Projeyi canlı kullanıma alırken herhangi bir zorluk yaşadınız mı?

“Projeyi canlıya alırken herhangi bir zorluk yaşamadık. Nebim ekibi çok ilgilendiler. Banka tarafında yaşanan dönemsel bir yoğunluk sebebiyle çok az bir gecikme oldu. Bunun dışında başka bir güçlükle karşılaşmadık. Çok kısa sürede projeyi hayata geçirdik.

Bu projenin bir an önce hayata geçmesi için biz de Nebim’ de heyecanlandı çünkü müşterinin ödeme yapması çok kolaydı. Müşterilerimiz bilgisayardan bile değil, telefondan tıklayarak taksit ödemelerini yaptı. Çok memnunuz.”

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email