MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

Olgar: Nebim V3 İndirim Kampanyaları ile Aynı Anda Birden Çok Kampanyayı Sorunsuz Bir Şekilde Yönetebiliyoruz

Önde gelen spor markalarını bünyesinde bulunduran Olgar Şirketler Grubu tüm iş süreçlerini Nebim V3 ERP ile yönetiyor ve yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Olgar Şirketler Grubu Bilgi Teknolojileri Müdürü İsmail Çoban Nebim V3 İndirim Kampanyaları projesi hakkında görüşlerini paylaştı.

Firmanızdan kısaca bahsedebilir misiniz?

“Firmamız 1989 yılında kuruldu. Perakende sektöründe hizmet veriyoruz. Şu anda aktif olarak 45 mağazamız var. Su sporları, ekstrem doğa sporları ve tenis alanında uzman kadroya sahibiz.”

Nebim V3 İndirim Kampanyaları uygulaması firmanızda nasıl yönetiliyor? İşleyişten biraz bahsedebilir misiniz?

“Gelen kampanya taleplerine göre, tutar ya da indirim oranına göre yapılacak kampanyaları belirliyoruz. Belirlenen kampanyaları Nebim V3 üzerinden verdiğimiz kurallara göre tanımlıyor ve hızlı bir şekilde aktif edip kullanabiliyoruz.”

Uygulamanın sağladığı en önemli faydalar nelerdir?

“Birçok kampanyayı çok hızlı bir şekilde aktif edebiliyoruz. Aynı anda yedi, sekiz tane kampanyayı aktif çalıştırabiliyoruz. Para puan kampanyamız da var aynı zamanda. Kampanyaların hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışması bizim için çok önemli. Kampanyalarla misafirlerimizi çok mutlu edebildik.”

Uygulamayı hayata geçirirken ne tür zorluklarla karşılaştınız ve bu zorlukları nasıl aştınız?

“Birkaç zorluğumuz oldu en başta. Tabi bu konuları çok hızlı bir şekilde aştık. Süreçler oturduktan sonra ufak tefek sıkınlar yaşadık. Bunları da case’ler ile hızlı bir şekilde çözdük. Şu an tüm kampanyalarımız aktif bir şekilde çalışıyor.”

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email