MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

Rumeli Şen Mobilya: Nebim V3 ERP ile İş Süreçlerimizde Hızlandık ve Verimimizi Artırdık

Tüm iş süreçlerini Nebim V3 ERP ile yönetmeye başlayan Rumeli Şen Mobilya Firma Sahibi İsmail Doğan, Nebim V3 ERP ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Firmanızı kısaca tanıtır mısınız?

“Firmamız Rumeli Şen ismi, Milano Life Yatak markası ile yaklaşık dört yıldır faaliyet gösteren ancak 30 yıllık birikimi olan bir firmadır. Aslında bizim işimiz daha çok üretime dayalı. Üretim fabrikamız İstanbul’da olmakla beraber, İstanbul’un üç bölgesinde de fabrikamızın kendi showroomları var. Daha çok bayi kanalı ile satış yapan bir firmayız.”                                                                                                             

Nebim V3 ile süreci nasıl yönetiyorsunuz, işleyişi anlatabilir misiniz?

“Nebim V3’e geçişimiz tabi ki kolay olmadı. Nebim V3’teki kolaylıkları ön görebildik. e-Arşiv, e-Fatura, e-Mutabakat, satın alma, muhasebe gibi alanlar Nebim V3’e geçiş yapmadan önce daha zor işliyordu. Nebim V3’e geçiş sürecini atlattıktan sonra kolaylıklarını yaşamaya başladık.”

Projeyi fiili kullanıma alırken yaşadığınız deneyimlere göre önerilerinizi paylaşır mısınız?

“Proje aşamasında Nebim V3’ü kullanacak olan arkadaşlarımızın yeni bir sisteme geçişte zorlanacaklarını öngörüyorduk ancak bizler ekip arkadaşlarımızın arkasında durduk ve destekledik. Öte yandan Nebim tarafından sürekli desteklendik. Bu vesileyle bizi destekleyen Nebim ekibine çok çok teşekkür ediyorum. Bu sürecin ilk bakışta çok zor olacağını düşünen arkadaşlara öyle olmayacağını, sadece bu işin ince ve püf noktaları yakalandığında devamının kolay olacağını sürekli anlattılar. Şahsi ve şirket hatlarından sürekli arandıklarında bizlerle temas halinde oldukları için bu geçiş sürecini çok kolay atlatmamızı sağladılar.”

Uygulamanın sağladığı en önemli faydalar nelerdir?

“Çok fazla kırtasiye işlerimiz vardı. Özellikle mutabakatlar noktasında bazı mailleşmelerde çözemeyip, personel aktarmamız gerekiyordu. Mevcut bayi ekibimizin Trakya bölgesi, Marmara bölgesi ki İstanbul’un hemen hemen genelinde bayiliğimiz var.  Buralara gidip gelmelerdeki zaman sıkıntısını aştık, kırtasiye sürecini ortadan kaldırdık. Mutabakatların tamamını burada merkezde yürütüyoruz. Onun dışında gelen siparişleri direk üretime aktararak hataları minimuma indirmiş olduk. Sadece süreci yöneten arkadaşın hata yapması dışında program ile ilgili hiçbir hata ile karşılaşmıyoruz. Kendi işimize çok daha fazla kanalize olabiliyoruz. Ortağım Fikret Şen üretim aşamasına daha çok yoğunlaşabiliyor, satın almada gelen ürünlerin takibi işlendiği için orada aklında soru işaretleri kalmıyor. Ben de bayi ziyaretine gittiğimde kafamda bu tür sorunlarla boğuşmadan olması gereken şeylere daha rahat kanalize olabiliyorum. Bu da tabi başarıyı getirmiş oluyor. Bizim aslında burada üçüncü ortağımız Nebim V3 diyebiliriz.”

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email