MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

Skechers

Skechers Kurucu Ortak – Genel Müdürü, Yasin Kavşak:

Nebim V3 sayesinde iş süreçlerimizi daha verimli yönetebiliyor ve doğru ürünün, doğru zamanda, eksiksiz olarak teslim edilmesini sağlayabiliyoruz.

Olka Spor A.Ş. büyüyen bir marka, bu nedenle uzun vadede organizasyonumuzu destekleyecek, değişen iş süreçlerimize kolaylıkla uyum sağlayacak ve doğru bilgiye ulaşmamıza aracılık edecek bir altyapıya ihtiyacımız vardı. Nebim V3 ERP’yi tercih etmemizin ana nedeni bize sunduğu ürün yönetimi, tahsisat ve iş ortağı entegrasyonu çözümleriydi. Skechers ürünlerinin Türkiye’de 100’den fazla bayimizde ve mağazalarımızda satıldığını göz önünde bulundurduğumuzda sezonsal ürün siparişlerinin tedarik zincirinin sağlanması ve gerekli lokasyon, rezervasyon, sevk işlemlerinin yönetilmesi için Nebim V3 ERP bizim olmazsa olmazımız oldu.

Skechers markasının hikayesinden bahseder misiniz?

Skechers yılda 100 milyon ayakkabı satan, ABD’nin en büyük iki numaralı ayakkabı markası. Dünya nüfusunun yüzde 85’ine ulaşan, 3.500 modelden oluşan dev bir koleksiyon yapısına sahip. Koleksiyonumuzda bulunan ürünlerin %85’i teknoloji ihtiva ediyor. Dünya genelinde yıllık 2,5 milyar dolar ciro yapan ve Türkiye’de 400’den fazla satış noktasında tüketiciyle buluşan bir marka. Olka olarak Skechers ile birlikte Türkiye operasyonunda 4. yılımız. Bu süreç zarfında, sektörel normların üstünde bir pazar penetrasyonu sağladık.Fonksiyonel ve teknolojik ama her kesime uygun ayakkabılar satıyoruz. Türk tüketicisi kabuk değiştiriyor. Spor, yürüyüş ve çocuk kategorilerini ön plana çıkartıyoruz. Türkiye’de genç bir markayız ve daha dokunamadığımız çok fazla tüketici bulunuyor. Tüm plan ve stratejilerimiz Skechers markasını tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye pazarında da kalıcı ve sadık bir tüketici kitlesine sahip bir yapı üstüne oturtmak.

Nebim ile tanışma süreciniz nasıl gelişti?

Nebim ile tanışmamız Olka Spor A.Ş.’nin kurulması itibariyle 2011 yılında gerçekleşti. Nebim çözümlerini detaylı olarak inceledikten sonra tam ihtiyacımızı karşılayacak ERP çözümünün Nebim V3 olduğuna karar verdik ve kullanmaya başladık.

Nebim V3 ERP’yi tercih etme nedenleriniz ve Nebim V3 ERP’nin iş süreçlerinize olan katkılarından bahseder misiniz?

Olka Spor A.Ş. büyüyen bir marka, bu nedenle uzun vadede organizasyonumuzu destekleyecek, değişen iş süreçlerimize kolaylıkla uyum sağlayacak ve doğru bilgiye ulaşmamıza aracılık edecek bir altyapıya ihtiyacımız vardı. Nebim V3 ERP’yi tercih etmemizin ana nedeni bize sunduğu ürün yönetimi, tahsisat ve iş ortağı entegrasyonu çözümleriydi.

Nebim ile birlikte almamız gereken çok yol var ancak özellikle Skechers ürünlerinin Türkiye’de 100’den fazla bayimizde ve mağazalarımızda satıldığını göz önünde bulundurduğumuzda sezonsal ürün siparişlerinin tedarik zincirinin sağlanması ve gerekli lokasyon, rezervasyon, sevk işlemlerinin yönetilmesi için Nebim V3 ERP bizim olmazsa olmazımız oldu. Süreçlerimizin yönetilmesi, ithalat takibi, lojistik entegrasyonu ile depo yönetiminin sağlanması, doğru ürünün, doğru zamanda ve eksiksiz olarak müşterilerimize teslim edilmesini sağlamak bizim önceliğimiz. Ayrıca, gelişmiş pivot raporları ve Nebim’in QlikView ile yaptığı iş ortaklığı  sonucu ortaya çıkan raporlama çözümleri ile işimizi çok daha doğru ve efektif olarak yönetebiliyoruz. Nebim V3 ERP ile tüm bu parametreleri doğru yönetebileceğimize inandığımız ve büyüyen markamızda bizim en önemli partnerlerimizden birisi olacağına inandığımız için Nebim V3 ERP kullanıyoruz.

Firma olarak gelecek planlarınız nelerdir?

Olka Spor A.Ş. olarak kısa, orta ve uzun vade planlarımızı; büyümek, işimizi ve markamızı hep daha yukarıya taşımak şeklinde sıralayabiliriz. Özellikle önümüzdeki 3 yıllık süreçte Skechers markasını bulunduğumuz segmentte Türkiye’de ilk 3 marka arasına taşımak en büyük hedefimiz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email