MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

Süvari Azerbaycan: Nebim V3 ile Tüm Operasyonumuzu Yerel Mevzuata Uygun Bir Şekilde Rahatlıkla Yönetebiliyoruz

Türkiye’nin önemli erkek giyim markalarından olan ve 1997 yılından bu yana müşterilerine hizmet veren Süvari tüm yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarını Nebim V3 ERP ile yönetiyor. Azerbaycan’da 7 mağazası olan Süvari buradaki iş süreçlerini de Nebim V3 ERP ile merkeze tam entegre bir şekilde yönetirken, yerel mevzuat gereksinimlerine de uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. Süvari Azerbaycan Ürün Yönetim ve Lojistik Müdürü Orxan İbadullayev Nebim V3 ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Firmanızdan kısaca bahsedebilir misiniz?

“Süvari 1997 yılında bir erkek giyim markası olarak İstanbul’da kuruldu. 1967 yılından bu yana da Süvari hazır giyim toptancılığı yapıyordu. 10 ülkede 164’ten fazla mağazası var. Azerbaycan’da da 13 yıldır hazır giyim sektöründe öncü markaların arasında yer alıyoruz. Süvari olarak ilk mağazamızı 2009 yılında Bakü’de cadde mağazası olarak açtık. 2012 yılında da Bakü’nün büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Metroport AVM’de ticaret merkezi olarak açtığımız mağaza ile de yaygınlığımızı artırdık. Şu anda Bakü’de 5, Gence’de 1, Sumgayıt’ da 1 mağaza olmak üzere toplam 7 mağaza ile faaliyetimize devam ediyoruz.”

Nebim ile nasıl tanıştınız ve neden Nebim V3’ü seçtiniz?

“Bütün işlerimizi yıllardır Nebim V3 üzerinden yapmaktayız. Bildiğiniz üzere daha önceden 2011 yılına kadar Nebim Winner kullanıyorduk. Nebim V3 ile tanışmamız 2011 yılından sonra başladı. Biz de Türkiye’ye merkeze bağlı bir yapı ile işlemlerimizi tam entegre bir şekilde yönetiyoruz. Bundan dolayı da Nebim V3’ü tercih ettik.”

Gelecek planlarınızdan bahsedebilir misiniz? Hayata geçireceğiniz yeni projeler var mı?

“Elbette bizim de kendimize koyduğumuz, üzerinde çalıştığımız proje hedeflerimiz var. Bunların içerisinde de inşallah kısmet olursa yeni mağaza açma planlarımız var. Bu mağazaları da Nebim V3 ile yönetmek istiyoruz. Ayrıca ülkede perakende mağazalarda mali onaylı e-kasa yazıcı geçişi gündemde. Bu geçişi de Nebim V3 üzerinden yapmaya hazırlanıyoruz.”

Uygulamanın sağladığı en önemli faydalar nelerdir?

“Nebim V3 ile işlerimiz çok rahat ilerliyor. Rahat bir şekilde işlerimizi görmemizi sağlıyor. İstediğimiz raporları detaylı ve rahat bir şekilde alabiliyoruz. Nebim V3 POS ekranında yaptığımız satışlar olsun, ürün değişimleri, indirim kampanyaları, ERP ekranında mal kabulü, mağazalar arası ürün transferlerimiz, stok yönetimi gibi süreçlerimizi de Nebim V3 ile kolaylıkla yönetiyoruz.”

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email