MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

Süvari Romanya: Nebim V3 ile Romanya’da Tüm İş Süreçlerimizi Yerel Mevzuata Uygun Olarak Yürütüyoruz

Süvari Romanya, Romanya’daki tüm iş süreçlerini yerel mevzuatın gereksinimlerine uygun bir şekilde Nebim V3 ERP ile gerçekleştiriyor. Romanya Süvari Ürün Yönetim ve Lojistik Müdürü Orçun Erden Nebim V3 hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Firmanızdan kısaca bahsedebilir misiniz?

“Süvari Romanya olarak Türkiye’deki Coşkun Tekstil’in devamı bir şirketiz. 2013 yılının Ekim ayında Romanya’ya üç mağaza ile girdik. Hızlı bir giriş oldu. O süreçte her şey yeniydi tabi. Nebim’de Romanya’ya ilk bizimle girmiş oldu. Şu ana kadar dokuz mağazayız. Pandemi nedeni ile her şey durgun bir süreç olduğu için ilerideki süreçte inşallah sayıyı arttıracağız.”

Nebim ile hangi iş süreçlerinizi yönetiyorsunuz?

“Nebim V3 ile mağazacılık süreçlerimizi, Nebim V3 POS ile beraber kasa süreçlerimizi, stok envanter hareketleri, iade, ürün sevkiyatı, mağazalar arası transfer, merkezden transfer süreçlerini yönetiyoruz. Nebim gerçekten burada ilk kuruluşumuzdan beri üst düzeyde yardımda bulundu. Hem de burada Romanya’da Nebim ile iyi bir başlangıç yaptığımızı düşünüyorum. Nebim ile buradaki birçok süreci sisteme uygun olarak çözebildik. Buradaki iş sürecimizin en önemli kısımlarından biri de fiscal printer kısmıydı. Özellikle Romanya muhasebe kurallarına, datasına uygun olması isteniyor. Nebim’de bunu Rompos ile beraber çok iyi birleştirdi. Rompos’da zaten buranın en büyük fiscal printer firmalarından biri. Şu an Romanya yerel mevzuat kurallarına uyumlu, başarılı bir şekilde çalışıyor süreç.” 

Nebim ile yapacağınız gelecek planlarınızdan bahsedebilir misiniz? 

“Bizim gittiğimiz her yeni şehirde her yeni mağazada bu süreç devam edecek. Bunun dışında tabi Nebim V3 raporlama sistemlerinden zaten çok fazla yararlanıyoruz. Gerek satılan ürünlerin takibi olsun gerek ürünlerin stok takibi olsun, bunların hepsi bizim için çok elzem ve önemli konular. Bunların hepsinde Nebim bizim yanımızda. Nebim V3’ten her türlü raporu alabiliyoruz. Bu bizim için çok önemli bir konu. Onun dışında ilerleyen süreçte Romanya mali sisteminde olabilecek herhangi bir değişiklikte, bizim ihtiyacımız olan herhangi bir yeni raporda Nebim ile kısa sürede adapte edebiliriz. Nebim ile beraber yeni projeler yapmaya da devam edeceğiz.”

Nebim V3’ün sağladığı en önemli faydalar nelerdir?

“En büyük avantaj günlük satışları Türkiye anlık olarak görebiliyor. Stok envanter raporları günlük doğru olarak çekilebiliyor. Bu da bizim satılan ürünleri hızlı tamamlamamızı veya satılmayan ürünlerle ilgili hızlı aksiyon almamızı sağlıyor. Aynı zamanda Türkiye’de ürün depoya girdiğinde hemen tanımlanıyor. Dolayısıyla oradan bize sevkiyat yapıldığında burada kendi sistemimizde anında görebiliyoruz. Dolayısı ile ürün gümrüğü yapıldıktan sonra mağazalara ulaştığında ürünler teker teker okutularak anında sisteme giriyor. Tabi bu sayede Türkiye’nin en büyük avantajı bize gelen ürünle onların gönderdiği ürün anında karşılaştırılabiliyor. Bu çok büyük bir avantaj Türkiye içinde.”

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email