MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

Talu Tekstil

Talu Tekstil: Teknolojinin bize sunduğu fırsatları sektöre taşımak konusunda Nebim ile olan iş birliğimize devam edeceğiz.

Birçok süreç yeniden analiz edilerek Nebim ile birlikte yeniden yapılandırıldı; bunların başında sipariş alımı, hammadde satın alma ve depolama süreçleri yer almaktadır. Daha sonrasında üretim süreçlerine dokunularak iyileştirmeler yapılmaya başlanmıştır. Adapazarı’nda bulunan tesisimizde Nebim V3’ün üretim bant verimliliği uygulamaları ile dikim bantlarımızdaki verimlilikleri anlık olarak bant bant izleyebiliyoruz. Ayrıca bizim için önemli süreçler olan ürün dikim ve ütü paket aşamalarını barkodlu olarak takip edebiliyoruz. Son zamanlarda Nebim V3 ile birlikte kalite kontrol noktalarımızda ilave pratik girişler yaparak, kalite kontrol süreçlerimiz üzerinde de iyileştirme çalışmaları yapmaktayız. Mali işler süreçlerimizde ise birçok yeni kanuni zorunluluk da dikkate alınarak Nebim V3 ile birlikte yeniden yapılandırıldı.

Talu Giyim firmasını tanıtabilir misiniz?

Talu tekstil 1994’de İstanbul’da kurulmuş ve bünyesinde  dünya markalarına üretim yapan bir ihracat firmasıdır. 2001 yılından beri Adapazarı’nda üretimini sürdürmektedir ve bünyesinde 1000 kişiye istihdam sağlamaktadır. Üretimin yanı sıra tasarım anlamında da müşterilerine hizmet veren tasarımcılar bulundurmaktayız. Londra’da bir design ofisi ve İstanbul’daki merkez binasında da tasarım departmanı ile müşterilerimize kendi koleksiyonlarımızı satmaktayız.  

Nebim V3’ün süreçlerinize olan faydalarından bahseder misiniz?

Yaklaşık 5 yıl önce  bir üretim projesini yönetirken ürünlerin kalite kontrol sürecinde ayrıştırılmasını dokunmatik ekranlardan elde etmeyi hayal ederek süreci başına kadar analiz ettik. Gördük ki hedefe ulaşmak için başlangıç noktamızda ERP’ye adım atmalıyız.

Nebim V3 ile; anlık aldığımız raporların yanı sıra kurduğumuz otomatik mail sistemleri ile de departman sorumlularına ve yöneticilere anlık mailler göndererek, tüm üretim ve sipariş durumlarımızı bildirebiliyoruz.

Birçok süreç yeniden analiz edilerek Nebim ile birlikte yeniden yapılandırıldı; bunların başında sipariş alımı, hammadde satın alma ve depolama süreçleri yer almaktadır. Daha sonrasında üretim süreçlerine dokunularak iyileştirmeler yapılmaya başlanmıştır. Adapazarı’nda bulunan tesisimizde Nebim V3’ün üretim bant verimliliği uygulamaları ile dikim bantlarımızdaki verimlilikleri anlık olarak bant bant izleyebiliyoruz. 

Ayrıca bizim için önemli süreçler olan ürün dikim ve ütü paket aşamalarını barkodlu olarak takip edebiliyoruz. Son zamanlarda Nebim V3 ile birlikte kalite kontrol noktalarımızda ilave pratik girişler yaparak, kalite kontrol süreçlerimiz üzerinde de iyileştirme çalışmaları yapmaktayız. Mali işler süreçlerimizde ise birçok yeni kanuni zorunluluk da dikkate alınarak Nebim V3 ile birlikte yeniden yapılandırıldı. 

Nebim ile ilgili gelecek planlarınızdan ve Talu olarak büyüme hedeflerinizden bahseder misiniz?  

2023 yılına kadar İstanbul merkezli Anadolu da üretim yapan tasarım ve yenilikleri ile adından söz ettiren bir şirket olmayı planlıyoruz. İlerleyen süreçte büyüme hedefimizde Orta Avrupa’da üretim faaliyeti yaparak Türkiye’deki mevcut faaliyet alanımızı korumak ve daha rekabetçi koşullarda etkili üretim yapmak var. Nebim, bizim üretim alanındaki faaliyetlerimizi detaylı takip etmek ve her süreçte online ulaşılabilirliği sağlayan çözüm ortağımızdır. İlerleyen dönemlerde;  bu erişimi müşteri tarafına da taşıma konusunda birlikte yeni projelere imza atmayı planlıyoruz. Teknolojinin bize sunduğu fırsatları sektöre taşımak konusunda Nebim ile olan uzun soluklu işbirliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email