MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

Toplu Mesaj Gönderimi

Müşteri gruplarınıza SMS ile duyurular gönderebilir ve bunların geri dönüşlerini takip edebilirsiniz.

Toptan, perakende, e-ticaret mağazası müşterileriniz için farklı gruplar oluşturabilir ve bu müşteri gruplarına toplu olarak indirim kampanyaları, reklam ve her türlü duyuru SMS'leri gönderebilir, bu SMS'lerin geri dönüşlerini takip edebilirsiniz. Göndermek istediğiniz farklı türlerdeki duyurular için, data bağlantılı duyuru şablonları oluşturabilirsiniz. Göndermek istediğiniz SMS'leri Nebim V3 ERP içerisinden hazırlayarak gönderebilirsiniz. GMS operatörleriyle yaptığınız anlaşmaya göre faturalı (postpaid) ya da ön ödemeli (prepaid) olarak çalışabilirsiniz.

Nebim V3'ün periyodik SMS gönderme fonksiyonu ile Müşterilerinize periyodik olarak doğum günü kutlaması, evlilik yıldönümü kutlaması, taksit hatırlatma, alışveriş için teşekkür ve ödeme için teşekkür başlıklarında SMS'ler gönderebilirsiniz.

Duyuru gönderme sihirbazları yardımı ile oluşturulan şablonları periyodik olarak istediğiniz hedef kitleye gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

İzinli pazarlama kapsamında Opt-in Opt-out SMS'leri gönderebilir ve bu bilgileri saklayabilirsiniz. Müşterilerinizden reklam duyuru onayı alabilir, bu onayların logunu tutabilirsiniz.

Müşterilerin onay formu doldurmasını sağlayarak, SMS üzerinden onay durumlarını Opt-in – Opt-Out yapabilirsiniz.

İzinli pazarlama onayı alınmış/alınmamış müşteri listelerini analiz edebilirsiniz.

Oluşturulan SMS duyuru listelerinin Nebim V3’de yönetilen indirim kampanyaları ile ilişkilendirilmeleri, buna bağlı olarak indirim kampanyalarının ve SMS gönderimlerinin performanslarının ölçülebilmesi sağlayabilirsiniz.

SMS gönderimlerinin müşterilere iletim bilgisinin Nebim V3’de takip edilerek, ulaşmayan SMS’lerin belirlenen zamanlarda tekrar gönderilmelerini sağlayabilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email