MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

You Tekstil: Nebim V3 Mal Akış Raporuyla Ürün RPT Kararlarımızı Daha Kolay ve İsabetli Bir Şekilde Alabiliyoruz

Modern yaşamın hızlı temposunda derin bir nefes aldırma amacıyla yola çıkan ve hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren You Tekstil tüm iş süreçlerini Nebim V3 ERP ile yönetiyor ve yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. You Tekstil Lojistik ve Depo Yöneticisi Ozan Emre Taner, Nebim V3 Mal Akış Raporu projesiyle ilgili görüşlerini paylaştı.

Firmanızdan kısaca bahsedebilir misiniz?

“You Tekstil firması hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren, özel tasarımlar ve özel koleksiyonlar üreten, ürettiği bu koleksiyonları da satış noktalarında misafirleri ile buluşturan genç ve dinamik bir hazır giyim firmasıdır.”

Nebim V3 Mal Akış Raporu ile süreçlerinizi nasıl yönetiyorsunuz, işleyişi anlatabilir misiniz?

“Mal Akış raporu, derin araştırmalar sonucunda çeşitli yerlerden örnekleyerek bulduğumuz, icat ettiğimiz program aslında. Ben mal akış programına ürünün nüfus cüzdanı diyorum. Yani nasıl insanın kimliğinde her türlü detayı bulabiliyorsanız ürün ile ilgili her detayı da Nebim V3 Mal Akış Raporu’nda bulabiliyorsunuz. Bu rapora bakarak ürünün fiyat eğilimi, fiyat eğrisi, kaç haftalık ürününüzün kaldığı, hangi rengin hangi bedeninin sattığını görüp ürünle ilgili birçok kararı kolay bir şekilde alabiliyorsunuz. Biz çok faydalı olduğunu düşünüyoruz ve ürünle ilgili kararlarımızı alırken de bu programdan faydalanıyoruz.”

Projeyi fiili kullanıma alırken yaşadığınız deneyimlere göre önerilerinizi bizimle paylaşır mısınız?

“Nebim ile birçok projeyi birlikte yürüttük.  Mal akışta en kapsamlılarından bir tanesi. Ben bu mal akış programını canlı bir organizma olarak görüyorum. Her işlemi, her aşamayı yazılım ekibi ile birebir şirket içinde yürüten kişinin bu işin içinde olması gerektiğine inanıyorum ki bu husus yanlış olacak her adıma müdahale edebilmesi açısından önemli. Sağ olsun Nebim’ de her konuda olduğu gibi bu konuda da bize gerekli desteği verdi. Bunun dışında özellikle her aşamanın mutlaka test edilmesi gerektiğine inanıyorum. Asıl can alıcı noktanın canlıya geçtikten sonra daha fazla önem verilip daha fazla detaya inilmesi gerekliliği olduğuna inanıyorum.”  

Uygulamanın sağladığı en önemli faydalar nelerdir?

“Nebim V3 Mal Akış Raporu’nun bizi desteklediği en önemli konulardan bir tanesi karar alma aşamasında, perakendecilik dilinde RPT diye tabir ettiğimiz aslında satan ürünün devamının yapılıp yapılmaması kısmında karar aşamasındaki etkisi. Bu konuda biz mal akış raporunun çok büyük desteğini görüyoruz ve tamamen RPT kararını bu rapordan alıyoruz. Rengini, bedeni, hangi mağaza neyi sattığını görerek bire bir ne kadar üreteceğimizi bu rapor üzerinden alıyoruz. Bunun dışında ikinci en büyük faydası da şayet fiyata indirim yapacaksak bu ürünün modelini de rapordaki fotoğrafıyla birlikte görerek bu modele indirim kararını alıyoruz. Yapma kararı alıyorsak da ne kadarlık bir indirim yapalım gibi kararlar alıyoruz. Aslında çok kapsül bir rapor ama çok fazla fayda sağlayan bir rapor. Biz çok faydasını görüyoruz.”

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email