MÜŞTERİ GİRİŞİ DEMO TALEBİ

KULLANIM KOŞULLARI

Aşağıda Asist Yazılım ile aranızdaki yasal bir sözleşmenin kuralları (“Site Kullanım Koşulları”) yer almaktadır. Bu siteye erişerek Site Kullanım Koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve bu kurallara bağlı olacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. Asist Yazılım herhangi bir zamanda, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, Site Kullanım Koşulları ve bu sitede yer alan diğer bilgileri güncelleyerek değiştirebilir.

Asist Yazılım bu sitedeki içeriği yalnızca bilgi sağlamak amacıyla sunar. Bu sitedeki içeriğin kullanımı ticari olmayan, yalnızca kişisel kullanım içindir. Asist Yazılım’ın önceden yazılı izni olmaksızın, bu sitedeki içerik tümüyle veya kısmen başka bir Web sitesine veya diğer herhangi bir ortama kopyalanamaz, yayınlanamaz, aktarılamaz, değiştirilemez veya bu içerikten türetilen işler yaratmak üzere kullanılamaz. Asist Yazılım başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı göstermeyi ilke edinmiştir; site kullanıcılarından da aynı özeni beklemektedir.

Asist Yazılım, bu sitedeki içeriğin hatasız, güncel, güvenilir veya eksiksiz olduğunu taahhüt ve garanti etmez. Bu sitedeki içerik teknik kusurlar veya yazım hataları içerebilir. Asist Yazılım bu sitedeki içeriği güncel tutmak veya sitede yayınlanan içeriğin doğruluğunu, güncelliğini veya eksiksizliğini sağlamak için bu siteyi güncelleme ve hataları düzeltme doğrultusunda bir beyanda bulunmaz ve garanti vermez. Bu sitenin kullanımından kaynaklanabilecek risk yalnızca size aittir. Bu sitede yer alan tüm bilgiler, Asist Yazılım tarafından “olduğu gibi” esasıyla, herhangi bir garanti verilmeksizin sağlanır. Asist Yazılım, fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmeyeceğine dair garantiler dahil olmak üzere, yasal ve diğer herhangi bir garantiyi vermeyi veya beyanda bulunmayı reddeder.

Bu sitede yer alan kimi linkler Asist Yazılım’ın sitesinden ayrılmanıza yol açabilir. Kendi yazılımlarızın bulunduğu web siteleri dışındaki bu üçüncü parti site linkleri Asist Yazılım kontrolünde değildir ve Asist Yazılım bu sitelerin içeriğinden veya bu sitelerde yer alabilecek linklerden sorumlu değildir. Asist Yazılım dışı bir siteye eriştiğinizde, bu site herhangi bir Asist Yazılım logosunu içerse dahi, bu sitenin Asist Yazılım’dan bağımsız olduğunu ve Asist Yazılım’ın bu sitenin içeriğini kontrol etmediğini biliniz.

Asist Yazılım sizin gönderebileceğiniz promosyon, kampanya, ürün ya da iş planları içerebilecek fikirleri kabul etmez. Buna rağmen Asist Yazılım’a bu tür bilgiler yollarsanız, Asist Yazılım’a bu bilgileri yayınlaması, değiştirmesi, bunlardan türetilen işler hazırlaması ve diğer herhangi bir şekilde serbestçe kullanması için sınırsız ve geri alınamaz bir yetki vermiş olursunuz.

Copyright © 2024 Asist Yazılım – Asist Yazılım logosu Asist Yazılım’ın tescilli markasıdır. Adı geçen diğer şirket, ürün ve hizmet adları başka firmaların tescilli markalarıdır.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email